O nas

Wyznaczamy standardy

Jesteśmy zespołem ludzi, który od blisko 20 lat działa na rynku reklamy, a od 15 lat zdecydowanie wyznacza standardy w dziedzinie efektywnej komunikacji marketingowej i e-marketingowej.

blank

Witamy w AdWebMedia

blank

Oferujemy skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu internetowego, które przekładają się na sukces w biznesie. Dlatego naszym Klientom proponujemy szereg usług indywidualnie dobranych do ich profilu działalności oraz założonych celów.

Nasza Agencja to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, optymalizacji i pozycjonowania stron WWW oraz obsługi i zarządzania kampaniami PCC.

Jesteśmy również Rekomendowaną Agencją Fotograficzną Google, realizujemy Google Street View we wnętrzach.

blank

Co nas wyróżnia?

1. PasjaTo podstawa naszej działalności. Dzięki pasji od blisko dwóch dekad rozwijamy się i czerpiemy satysfakcję z działalności w branży reklamowej.

2. Najważniejszy jest KlientNie ma znaczenia, czy naszym Klientem jest znana marka czy jednoosobowa firma. Jesteśmy po to, by za sprawą naszych działań założony cel został osiągnięty.

3. Dobry startWspółpracę zaczynamy od spotkania. Rozmawiamy, a przede wszystkim słuchamy. To ważne, by poznać oczekiwania Klienta i ustalić odpowiedni plan współpracy.

4. Odpowiednia strategiaBez zrozumienia oczekiwań Klienta jakakolwiek kampania lub działanie e-marketingowe nie ma szans powodzenia. Dlatego zawsze skrupulatnie ustalamy strategię i cele biznesowe Klienta.

5. Kompleksowa opiekaW relacjach z Klientem stawiamy na profesjonalną komunikację. Doradzamy i niezwłocznie reagujemy na wszelkie zgłaszane kwestie na każdym etapie kampanii reklamowej.

6. Skuteczność i JakośćWspółpraca z naszymi Klientami nigdy nie kończy się na jednej kampanii. Skuteczność prowadzonych działań e-marketingowych i wymierne efekty, które otrzymuje Klient – to najlepsza rekomendacja.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się

W czym możemy pomóc? zapoznaj się z naszą ofertą

blank KAMPANIE GOOGLE ADS Więcej
blank GOOGLE STREETVIEW TRUST Więcej

  Jesteś zainteresowany współpracą?

  Napisz do nas:

   Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

   Wypełnij formularz

    Zostaw nam swój numer

    Oddzwonimy do Ciebie

    w godzinach: 8:00 – 16:00