logo logo
 
Partner Google
   
kontakt

Reklama w wyszukiwarkach / Linki Sponsorowane / Kampanie AdWords Google

Płatna forma reklamy w wyszukiwarkach internetowych, jest jedną z najskuteczniejszych (po pozycjonowaniu stron internetowych), a jednocześnie najbardziej niedocenianych form reklamy w Internecie.

Jeżeli jest dobrze zorganizowana, zarządzana, analizowana i nastawiona na wsparcie procesu pozycjonowania stron www – staje się potężnym narzędziem w walce konkurencyjnej.

W zakresie marketingu w sponsorowanych wynikach wyszukiwania współpracujemy z Google.pl, Onet.pl oraz WP.pl – czyli najpopularniejsze na rynku polskim wyszukiwarki zagwarantują Ci dotarcie do najszerszego grona odbiorców.


Zachęcamy do zapoznania się z opisami usług w poszczególnych wyszukiwarkach.


  • Linki sponsorowane Google

    Wyszukiwarka Google generuje ponad 90% światowego ruchu w Internecie. W praktyce oznacza to, że zdecydowana większość użytkowników Internetu wyszukuje informacji, firm i produktów za pomocą wyszukiwarki Google.

  • Onet linki sponsorowane

    Link sponsorowany – reklama tekstowa w postaci linku wyróżnionego napisem “link sponsorowany” emitowany na pierwszej pozycji listy  lub na stronach Katalogu. Tekst linku sponsorowanego może mieć maksymalnie 200 znaki w opisie i 64 znaki w tytule.

  • WP - Adkontekst

    Adkontekst jest to sieć reklamy kontekstowej emitowanej w wynikach wyszukiwania i na serwisach partnerskich. Sieć zarządzana jest wspólnie przez NetSprint.pl i Wirtualną Polskę.

 
                 
pozycjonowanie   linki sponsorowane   strony www   filmy reklamowe   panoramy
pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą promocji ... Najprostszą, ale bardzo skuteczną formą reklamy w wyszukiwarce są linki sponsorowane. Strony internetowe są podstawą i obowiązkowym elementem istnienia w Internecie. Oferujemy pełną obsługę w zakresie produkcji filmów reklamowych - od pomysłu do realizacji. Wysokiej jakości wirtualne panoramy sferyczne 360 stopni, wirtualne wycieczki, wirtualne spacery...
               
 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla
2006 - 2014 AdWebMedia
Informacje - AdWords
 
O nas | Oferta | Kontakt