logo logo
 
Partner Google
   
kontakt

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach (ang. Web positioning), często zwane SEO (ang. Search Engine Optimization) ma na celu osiągniecie wysokich pozycji strony www w wyszukiwarkach na odpowiednie dla danego serwisu słowa kluczowe (ang. keywords).


Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą promocji w Internecie oraz doskonałą metodą zdobywania nowej, szerokiej grupy Klientów.


Usługa pozycjonowania to kluczowy element strategii internetowej każdej firmy poważnie myślącej o pozyskiwaniu nowych klientów tą drogą. Użytkownicy na całym świecie najczęściej korzystają z wyszukiwarek, jako głównego źródła informacji o produktach, usługach czy firmach.


Przykładowo: jeśli prowadzimy działalność usługową wyłącznie na terenie konkretnego miasta, to odpowiednie będą dla nas frazy zawierające nazwę tegoż miasta (np. „masaż Wrocław”, sala konferencyjna Szczecin”, „fryzjer damski Poznań”, itd.). Celem pozycjonowania jest pokazanie strony www możliwie wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania na najlepsze dla naszego biznesu słowa kluczowe. Dzięki tej operacji naszą stronę odwiedzi więcej najbardziej zainteresowanych ofertą osób, co pociągnie za sobą wzrost sprzedaży lub osiąganie innego celu, który został wyznaczony stronie.

Działania wykonywane w ramach usługi pozycjonowania

 • Analiza potrzeb Klienta i dobór słów kluczowych
 • Analiza działań konkurencji
 • Optymalizacja serwisu
 • Budowanie link popularity
 • Stałe monitorowanie efektów oraz wprowadzanie zmian optymalizacyjnych
 • Raportowanie
   

Dodatkowe usługi zwiększające efekty pozycjonowania
 

 • Audyt obecnej strony www (pod kątem pozycjonowania oraz użyteczności)
 • Optymalizacja treści serwisu pod wyszukiwarki internetowe (seo copywriting)
 • Stworzenie nowego serwisu (projektowanie stron www)


Jaki jest koszt pozycjonowania


W przypadku usługi pozycjonowania mamy do czynienia z opłatą za przeprowadzone analizy potrzeb, dobór słów kluczowych oraz optymalizacją strony. Opłata tak rozumiany proces pozycjonowania fraz (budowania link popularity) pobierana jest co miesiąc i jest zależna od efektów. Oznacza to, że jeżeli strona nie pojawi się na wybranej pozycji - to nie jest naliczana żadna opłata.


Jeżeli chcesz aby Twoja strona zajmowała wysoką pozycję na liście wyników wyszukiwania - skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe i określimy strategię pozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarkach.

Za naszą ofertą przemawia duża skuteczność
Posiadamy duże zaplecze techniczne do pozycjonowania (zbiór stron w sieci, które umożliwiają odpowiednią promocję pozycjonowanej strony) i wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na umieszczenie niemal 100% wybranych przez klienta fraz w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem w celu uzyskania atrakcyjnej oferty cenowej.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na kolejnych podstronach:

 

 
                 
pozycjonowanie   linki sponsorowane   strony www   filmy reklamowe   panoramy
pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie   pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą promocji ... Najprostszą, ale bardzo skuteczną formą reklamy w wyszukiwarce są linki sponsorowane. Strony internetowe są podstawą i obowiązkowym elementem istnienia w Internecie. Oferujemy pełną obsługę w zakresie produkcji filmów reklamowych - od pomysłu do realizacji. Wysokiej jakości wirtualne panoramy sferyczne 360 stopni, wirtualne wycieczki, wirtualne spacery...
               
 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla
2006 - 2014 AdWebMedia
Informacje - AdWords
 
O nas | Oferta | Kontakt